HAKKIMIZDA

Atilla Koç.png

Değerli Velilerimiz,
Sevgili Öğrencilerimiz;

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVİD-19) üzülerek söylüyorum ki ülkemizdeki eğitim faaliyetlerini de olumsuz etkilemiştir. Yüz yüze eğitime 31 Aralık 2020 tarihine kadar ara verilmiştir.

Bu süreçte Erdemli Belediyesi Ortaokul Kurs Merkezi olarak gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız.

Bu kapsamda;

•    Kurmuş olduğumuz whatsapp grupları neticesinde öğrencilerimizin yapamadığı sorulara ve ihtiyaç duyduğu konulara yönelik çalışmalar yapılmış olup bu bağlamda sorular çözülüp konu anlatımları öğrencilerimize videolarla aktarılmaktadır.


•    Kurmuş olduğumuz web uygulaması ile öğrencilerimize uzaktan eğitim imkânı sunuyoruz. Öğrencilerimizin hem konu tekrarı yapması hem de öğretmenlerimizin 

hazırladığı kaynak sorularla istedikleri zaman ders çalışabilme imkanı sunulmaktadır.

•    Geliştirdiğimiz sistem üzerinden tüm öğrencilerimizin katılabileceği online deneme sınavları yapılmaktadır. İlçe hatta Mersin geneli deneme sınavları da yapılacaktır. Gerekli altyapı oluşturulduğu zaman sizlere yine buradan ilan edeceğiz.


•    Sınıf rehber öğretmenlerimiz eşliğinde tüm öğrencilerimizin günlük ders çalışma programının takibi yapılmaktadır.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Gerek sizler gerekse öğrencilerimiz her daim bizlere güvendiniz. Duyulan bu güveni boşa çıkarmamak adına var gücümüzle çalışıp bu sıkıntılı günleri hep birlikte atlatacağız. İçinde bulunduğumuz süreç boyunca her an yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sn. Mükerrem Tollu'ya, kıymetli velilerimize, tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etmeyi borç bilirim. 

Saygılarımla…

Bloger's signiture